loader
Lineer Ahşap Asma Tavan

Lineer Ahşap Asma Tavan

Lineer; yani doğrusal tasarımın modern etkisini, ahşabın doğallığı ile buluşturan Lineer Ahşap Tavan Sistemleri, iç mimarinin beğenilen tavan grupları arasında yerini almaktadır.

Değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda proje dizayn dahil anahtar teslim.

Lineer Ahşap Asma Tavan

DETAYLAR

Yeni, modern, estetik, doğal imajı ile kuvvetli bir yere sahiptir. Gelişen teknoloji ile ahşabın sıcaklığı artık her yerde olup ahşabın insan sağlığına uygun yapı malzemesidir. Çevre dostu malzeme olup mukavemeti oldukça iyidir.

Mimarideki özgünlük ve serbestlik kavramlarının karşılığıdır. Açıklık, şeffaflık ve arka plandaki siyah fon rengi ile derinlik duygularını mekana başarılı bir şekilde yansıtır. Serbestlik özelliği ile tasarımda istenilen formları yakalamak gelişen teknoloji ile mümkün olup hacim akustiğine pozitif etki sağlayan kuvvetli bir tasarım elemanıdır. Açık tavan veya açık ofis tavan grubunda yer alan Lineer tavanlar, hacim akustiğine pozitif etki sağlayan kuvvetli bir yapı elemanıdır.

Lineer ahşap tavanlarda istenilen ahşap doku seçeneğinin uygulamak mümkündür. Doğal ahşap renklerinin yanında renkli mdf, mdf-lam kaplanarak istenilen renkte tasarlanabilmektedir.

  • Her bütçeye uygun şekilde dizayn edilebilir, fiyat performansı oldukça iyidir.
  • Montaj ve bakımı çok pratik ve kolaydır.
  • Hook-on,”T” oturmalı, tırnaklı taşıyıcılı ve diğer özel bağlantılı olarak taşıyıcı sistemler ile montajı rahatlıkla gerçekleştirilebilir.
Facebook
Linkedin
İnstagram
0.0639